خبرنامه
سالنما
لینک به ما
نکته روز

امام علی (ع) فرمودند : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد:
به زودی شاهد شکست استکبار جهانی خواهیم بود چرا که آزموده را آزمودن خطاست.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در حاشیه راهپیمایی 13 آبان پیروزی را از آن ملت بزرگ ایران دانست.
محمد باقری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در دولت آباد گفت: مردم غیرتمند ایران و دانشگاهیان خاصه دانشجویان و اساتید در عرصه های مختلف از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، نگرش ها و آرمان های امام راحل و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را سرلوحه برنامه ها و مدیریت های دانشگاهی خود در دانشگاه و بعد از آن جامعه قرار داده و بدهند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با اشاره به لزوم بهره مندی از رهنمودهای مقام معظم رهبری افزود: با استفاده از این رهنمودهای مهم و حیاتی شاهد کاهش آسیب های موجود از جمله فاصله گرفتن دانشگاه ها از دردهای جامعه و در مقابل، رشد شاخص های کیفی، فرهنگی، سیاسی، علمی و اجتماعی دانشگاه ها خواهیم بود که قطعا جامعه از آن بهره خواهد برد.
باقری افزود: یکی از دیگر وظایف دانشگاهیان حفظ استقلال جامعه و تلاش در جهت قطع وابستگی و استقلال کشور اسلامی است. چرا که دانشگاه باید مبدا تحولات و زمینه ساز استقلال و خودباوری باشد. در اصل دانشگاه محلی برای دغدغه های اجتماعی اساتید، دانشمندان و پژوهشگران برای حل مسایل و معضلات جامعه بوده و نقش این قوه عاقله باید مورد تاکید قرار گیرد.
وی با اشاره به جنگ اقتصادی و رسانه ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشت: راه حل اساسی حل مسائل توجه به داخل و توانمندی های جوانان انقلابی این مرز و بوم است و ان شاءالله به زودی شاهد شکست استکبار جهانی در این دو جنگ خواهیم بود. چرا که آزموده را آزمودن خطاست.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد ادامه داد: مردم شریف ایران اسلامی در این چهل سال ازعمر پر برکت انقلاب اسلامی تجربه سه نوع جنگ سرد ( هشت سال دفاع مقدس )، جنگ نرم (رسانه ای) و جنگ اقتصادی را داشته و به حول و قوه الهی در هر سه برهه از زمان به برکت خون شهدا موفق بیرون آمده و ان شاء الله بیرون خواهد آمد. وی افزود: مردم شریف ایران در طول این دوران با مجاهدت و ایثار و تقدیم هزاران شهید باعث شکست استکبار در دوران هشت سال دفاع مقدس شدند.
باقری با اشاره به راهپیمایی روز 13 آبان افزود: هم اکنون نیز همان اقشار از استاد، دانشجو ، معلم و دانش آموز چه بسا بیشتر از گذشته در صحنه حضور داشته و با تمام توان خود آماده دفاع از آرمان ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و راهپیمایی با شکوه 13 آبان امسال نشانه محکمی از این حضور است.
وی ادامه داد: ملت ایران خصوصا جامعه فرهیخته و دانشگاهی با عمق بینش، بصیرت و روحیه استکبار ستیزی خود به رغم همه تلاش های دشمنان از جمله تحریم ها و فشارهای متنوع اقتصادی، سیاسی و رسانه ای با عزم جدی، روحیه انقلابی و توکل به خدای متعال و حضور در عرصه های جهاد علمی و اقتصادی در نهایت پیروز میدان خواهد بود .