خبرنامه
سالنما
چهارشنبه 29 اسفند 1397
لینک به ما
نکته روز

امام علی (ع) فرمودند : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسئول تربیت بدنی واحد دولت آباد با اعلام این خبر گفت: « هدف از ورزش همگانی حرکت جامعه به طرف سلامتی است و با گسترش این ورزش در بین اقشار جامعه و بویژه کارکنان ادارات که غالبا تحرک کمتری دارند، سلامتی مهمان همیشگی زندگی خواهد بود. »
حمیدرضا طاهری افزود: «از جمله ویژگی های مثبت ورزش همگانی فراگیری آن بین تمام اقشار و شهروندان در کلیه سطوح سنی و به فراخور استعداد، علاقه و آمادگی جسمانی آنان است که پرداختن به آن ممکن است مانند ورزش قهرمانی نیاز به استعداد روحی و روانی خاصی نباشد. »

وی ادامه داد: « مسابقات ورزش همگانی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با ایجاد فضای همدلی بین کارکنان و توسعه ورزش‌های همگانی برای ایجاد حرکت و پویایی، و راهکار ترغیبی برای توسعه نشاط و سلامتی برگزار شد. »
 
طاهری تصریح کرد: «این دوره از مسابقات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در سه رشته دارت، طناب کشی وتنیس روی میز برگزار شد که در نهایت تیم دارت واحد دولت آباد موفق به قهرمانی در این رشته وتیم طناب کشی نایب قهرمان این دوره از مسابقات شد. »
 
وی اسامی تیم دارت را دکتر رحمان ساعدی، حمیدرضا طاهری، محمدرضا مومنی، مهندس محمد شفیعی، سید محمود حسینی و اعضای تیم طناب کشی این واحد را مهندس یوسف
   1396/12/20 15:06    تعداد بازدید :  1059


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

کوچک کردن متن بزرگ کردن متن
تعداد بازدید : 1059
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )