شعار سال مقام معظم رهبری

Image result for ‫دولت و ملت همدلی و همزبانی‬‎

خبرنامه
سالنما
لینک به ما
نکته روز

امام علی (ع) فرمودند : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.

با ورود به ماه مبارک رمضان صورت پذیرفت
غبارروبی از مسجد امام علی علیه السلام و مزار شهدای گمنام واحد دولت آباد
 

مسئول دفتر فرهنگ اسلامی از غبارویی مسجد دانشگاه و قبور دو لاله گمنام دوران دفاع مقدس خبر داد و گفت: همزمان با ورود به ماه نزول قرآن و رحمت الهی، مسجد امام علی علیه السلام و غبور شهدای گمنام واحد دولت آباد غباررویی شد.

 به گزارش روابط عمومی واحد دولت آباد، احمدرضا شاه سنایی اظهار کرد: « امسال در ابتدای ماه مبارک رمضان غباررویی از مسجد امام علی علیه السلام و غبور شهدای گمنام دانشگاه با همکاری کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد انجام گرفت. »
 مسئول دفتر فرهنگ اسلامی واحد دولت آباد گفت: «در خطبه شعبانیه پیامبر اکرم صل الله علیه واله وسلم علاوه بر بیان عظمت ماه رمضان، مسلمانان را به رعایت دقیق تر نکاتی چون یاد قیامت، رعایت حال زیردستان و نیازمندان، کنترل چشم و گوش و زبان، تلاوت قرآن و صلوات بسیار در آن دعوت کرده است.»
 وی افزود: « پیامبر در این خطبه اشاره می کند که ماه مبارک رمضان ماهی است که به میهمانی خدا دعوت شده‌اید و از اهل کرامت خدا قرار داده شده‌اید، از این رو برای استقبال و ورود به این ماه بزرگ باید مقدمات و ملزومات این ماه را مهیا کرد. »
کارکنان واحد دولت آباد پس از غبار روبی مسجد در کنار قبور شهدای گمنام دانشگاه حاضر و پس از نثار فاتحه وسلام، غبار روبی قبور این دو کبوتر گلگون را انجام دادند.