شعار سال مقام معظم رهبری

Image result for ‫دولت و ملت همدلی و همزبانی‬‎

خبرنامه
سالنما
لینک به ما
نکته روز

امام علی (ع) فرمودند : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر سید محمد کاظمی ضمن تبریک این روز به دانشجویان گفت: 16 آذر نماد بیداری دانشجویان است که با نام سه دانشجوی شهید در سال 1332 در دانشگاه تهران رقم خورده است
رئیس واحد دولت آباد افزود: در حال حاضر حدود 3500 نفر دانشجو در 41 رشته در مقطع کاردانی تا کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.
وی اظهار کرد: امروز دانشجویی می تواند موفقیت بیشتری را کسب کند که در کنار دروس تئوری و عملی در دانشگاه بتواند با محیط کار در ارتباط باشد و ارتباط دانشگاه را با صنعت و فضای کسب و کار خود در آینده از امروز رقم زند.

کاظمی فعالیت های دانشجویی را در انجمن ها علمی ارزشمند دانست وافزود: انجمن های علمی تمام رشته های دانشگاه راه اندازی شده و امیدواریم با حضور دانشجویان و همکاری استادان این انجمن ها حرکت های موثرتری را در رشد علوم دانشگاهی و آموزش های مورد نیاز دانشجویان برای ورود به بازار کار ارائه کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد نقش کانون های دانشجویی را در شکوفایی استعدادهای هنری،فرهنگی و علمی مهم بیان کرد و گفت: امروز شاهد هستیم که تقریبا تمام برنامه های اجرا شده در این جشن توسط کانون های دانشجویی دانشگاه اجرا می شود که این نشان از فعالیت موثر ومثبت این کانون ها در دانشگاه و حرکت رو به جلوی دانشجویی در عرصه های مختلف فرهنگی است.
کاظمی افزود: در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات دانشجویی برخی تغییرات در بوفه دانشجویی، رستوران و سلف و سرویس های ایاب و ذهاب انجام گرفته و به زودی شاهد افتتاح پارک مطالعه، فضاهای سبز و محوطه سازی گلزار شهدای گمنام دانشگاه خواهیم بود.

اهدای لوح تقدیر به دانشجویان ممتاز علمی، منتخبین فرهنگی، بسیج دانشجویی و ورزشی همچنین اجرای زنده رادیو دانشجویی، شعر وموسیقی و تئاتر و اجرای مسابقه شاد از جمله برنامه های جشن روز دانشجو در این واحد دانشگاهی بود.
 
 
 
   1395/9/18 09:16    تعداد بازدید :  1381


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

کوچک کردن متن بزرگ کردن متن
تعداد بازدید : 1381
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )