شعار سال مقام معظم رهبری

Image result for ‫دولت و ملت همدلی و همزبانی‬‎

خبرنامه
سالنما
لینک به ما
نکته روز

امام علی (ع) فرمودند : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، بلافاصله بعد از مراسم تشییع و تدفین این شهدای گرانقدر، جلسه های مختلفی در رابطه با طرح یادمان شهدا انجام گرفت، و با همت بخش های مختلف دانشگاه عملیات عمرانی طرح منتخب شهدا در دست احداث قرار گرفت.
مهندس محمد شفیعی با توجه به طرح های عمرانی و محوطه سازی های جدید دانشگاه گفت: « در حال حاضر دو طرح فضای سبز، یک طرح پارک مطالعه و طرح یادمان و محوطه سازی قبور مطهر شهدای گمنام با اولویت خاص در دانشگاه در حال انجام است. »
مسئول عمرانی واحد دولت آباد افزود: «در طرح محوطه سازی شهدا این طرح فضاهای فرهنگی و فضای سبز کافی جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی و ایستگاه های صلواتی در ایام ولادت و شهادت ائمه اطهار و مناسبت های ملی در نظر گرفته شده است. »
وی گفت: « با برگزاری مسابقه یادمان شهدا، طرح های متفاوتی از اساتید و دانشجویان معماری رسید، که پس از داوری عملیات عمرانی طرح منتخب که به تصویب معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی رسید، آغاز گردید. »
شفیعی درباره جزئیات این پروژه افزود: «با توجه به گفتگوهای انجام شده قرار است بخشی از هزینه انجام این طرح را خیرین برعهده بگیرند تا به امید خدا در ابتدای مهر ماه سال جاری شاهد بهره برداری از این آرامگاه و محوطه های اطراف آن باشیم. »
   1395/4/1 16:34    تعداد بازدید :  905


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

کوچک کردن متن بزرگ کردن متن
تعداد بازدید : 905
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )