خبرنامه
سالنما
لینک به ما
نکته روز

امام علی (ع) فرمودند : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.

برگزاری اردوی جهادی دانشجویان در روستای محروم گشنیزجان
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد به مدت 17 روز و در روستای دور افتاده و محروم گشنیزجان از توابع شهرستان چادگان برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی واحد دولت آباد خبر داد:
برگزاری اردوی جهادی دانشجویان در روستای محروم گشنیزجان
اردوی  جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد به مدت 17 روز و در روستای دور افتاده و محروم گشنیزجان از توابع شهرستان چادگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، محمد جواد نظام زاده با اشاره به برگزاری این اردو گفت: «دانشجویان طی دو گروه برادران و خواهران پس از تجدید عهد و میثاق با شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه عازم این اردوی جهادی شدند. برادران در یک دوره 7 روزه و خواهران در دوره 10 روزه به انجام امور عمرانی و فرهنگی در روستای محروم گشنیزجان پرداختند.»
مسئول بسیج دانشجویی واحد دولت آباد با تشریح برخی از فعالیت های انجام شده در این اردوی جهادی گفت: «در طی این دو دوره اقدامات مذهبی، فرهنگی و عمرانی بسیار خوبی انجام شد. در گروه برادران علاوه بر دانشجویان بسیجی ، 15 نفر از متخصصین و اساتید در امر عمران و آبادانی نیز حضور داشتند.»
وی  با اشاره به فعالیت های عمرانی صورت گرفته اظهار کرد: «فعالیت هایی نظیر سرامیک کاری و زیبا سازی حسینیه و ستون های آن، لوله کشی آب حسینیه، برق کشی و کف سازی قسمتی از حیاط مسجد و حفر چاه در این اردوی جهادی انجام شد.»
نظام زاده افزود: «همچنین در زمینه های فرهنگی نیز دیوار نویسی و زیبا سازی مدرسه، رنگ آمیزی مهدکودک، پخش فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) و جشنواره عمار در مسجد جامع روستا، برگزاری روزانه حلقه های صالحین، برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم به همراه تبرک جویی از پرچم اهل بیت (ع)، برگزاری کلاسهای قرآن، احکام و کمک درسی و دیگر برنامه های فرهنگی انجام پذیرفت.»
به گزارش روابط عمومی، جهادگران پس از اتمام هر دوره به دیدار شهید والامقام مدافع حرم محسن حججی رفته و پیمان خویش را با آن شهید تازه نمودند.