سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد گفت: وظیفه ما به‌عنوان استاد بسیجی تربیت دانشجویان تراز انقلاب اسلامی است و باید استادان بسیجی با روشنگری، راهنما و روشنی‌بخش مسیر حرکتی قشر نخبه دانشجویی باشند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی دولت‌آباد، محمد باقری در مراسم تجلیل از استادان برگزیده سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در دانشگاه اصفهان اظهار کرد: شهید چمران شهیدی بود که سراسر عمر خود را صرف جهاد و تلاش کرده بود. شهیدی که به معنای واقعی کلمه مصداق آیه 20 سوره مبارکه توبه بود. او ایمان، هجرت و جهاد در راه خدا را به‌عنوان مسیر و الگوی حرکتی خود در طول زندگی قرار داده بود.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان افزود: وظیفه ما به‌عنوان استاد بسیجی تربیت دانشجویان تراز انقلاب اسلامی است و این خواسته مقام معظم رهبری است، باید استادان بسیجی با روشنگری، راهنما و روشنی‌بخش مسیر حرکتی قشر نخبه دانشجویی باشند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد با اشاره به فعالیت‌های سازمان بسیج اساتید در سال گذشته و سه ماه سال جاری عنوان کرد: پنج محور برش اساتید استانی در استان اصفهان اجرا شد و بر اثر نگاه حل‌المسائلی و خانواده‌محوری، استادان انقلابی به صحنه آمدند و بیش از ۶۸۰ برنامه‌ رسانه‌ای را در سال گذشته برنامه‌ریزی کردند.

باقری خاطرنشان کرد: با همین نگاه جریان‌سازی و حرکت نخبگان در سه ماه نخست امسال با توجه به حساسیت شرایط قبل از انتخابات، فعالیت‌های بصیرت‌افزایی خوبی صورت گرفت و بیش از ۹۲۰ برنامه رسانه‌ای انجام شد.

وی ادامه داد: یکی از مطالبات اصلی در استان ما ۳۱ عنوان معضلات استانی بود که به لطف خدا دسته‌بندی شد و در کارگروه‌های ویژه مورد بررسی قرار گرفت که تعدادی به رئیس‌جمهور منتخب تقدیم خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه سند شهر طیب در سازمان بسیج اساتید تدوین و آماده شده است، اضافه کرد: بخشی از سند اشتغال استان در حال پیگیری است و فعالیت‌های ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف محیط زیست و گردشگری، آب و منابع طبیعی و ... در حال انجام است. نگاه ما به مسائل استان حل‌المسائلی، علمی و انقلابی است که این ظرفیت در نهضت بسیج موجب شده فعالیت‌های خوبی انجام شود و با نگاه مطالبه‌گری و جریان‌سازی ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی دولت‌آباد، در ادامه این مراسم مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در طول یک سال گذشته پرداخت و با حضور مهدی فضائلی معاون دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای و سردار مجتبی فداء فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان از استادان و کانون‌های برتر بسیج اساتید استان اصفهان تجلیل شد.


   1400/4/6 11:30    تعداد بازدید :  186


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

کوچک کردن متن بزرگ کردن متن
تعداد بازدید : 186
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )