خبرنامه
سالنما
لینک به ما
نکته روز

امام علی (ع) فرمودند : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.

حضور اساتید و کارکنان بسیجی واحد دولت آباد در مناطق محروم با رویکرد فرهنگی و محرومیت زدایی
اردوی جهادی روستای پاتاوه از توابع شهرستان لردگان به همت بسیج اداری و اساتید واحد دولت آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی واحد دولت آباد، زهرا حیدران، مسؤول کانون بسیج اساتید واحد دولت آباد با اشاره به اهداف عالی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در برپایی و برگزاری اردوهای جهادی اساتید استان گفت: سازندگی مهم‌ترین هدف برگزاری اردوهای جهادی است. آغاز این سازندگی، ساختن خود می‌باشد. به عبارتی اولین هدف اردوی جهادی خود سازی است.
وی افزود: برترین جهاد‌ها جهاد اکبر در معرکه نفس است. این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند. در کنار این مزایا، رسالتی بر دوش جهادگران         است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است.
حجت الاسلام احمدرضا شاه سنایی مسئول دفتر فرهنگ اسلامی واحد دولت آباد با اشاره به برگزاری این اردوی جهادی گفت: این اردو با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم روستاهای پشت کوه میلاس لردگان و با همکاری پایگاه بسیج محلی جنیران اصفهان برگزار شد.
وی با اشاره به ساخت یک کلاس درس و سرویس بهداشتی برای مدرسه روستا ادامه داد: هزینه ساخت با همت معلم مدرسه این روستا تامین و با همکاری و همدلی همه عزیزان این کلاس ساخته شد تا دانش آموزان از سال تحصیلی جدی باز نمانند.
لازم به ذکر است این اردوی جهادی با مشارکت تنی چند از کارکنان و اساتید واحد دولت آباد و بسیجیان متخصص در امور ساخت و ساز برگزار گردید.